Workation in Twente
Van idee tot impact - het stappenplan van jouw boek
5 daagse Masterclass
Met een boek in een stijl die bij jou past, kan je jouw kennis en passie zichtbaar maken. Het vergroot je bereik en je expertstatus op jouw vakgebied. Wil je opvallen, inspireren en je boodschap kracht bijzetten door middel van een boek? Dit is dé kans om een vliegende start te maken. Na 5 dagen in een prachtige omgeving met een team van experts heb je een persoonlijk en uitvoerbaar stappenplan voor jouw boek met impact.
Ga mee naar Twente
Na 5 dagen in een oerboerderij in een prachtige groene omgeving heb je een professioneel en uitvoerbaar stappenplan voor jouw boek met impact én staat de datum van de lancering in je agenda.

Een boek schrijven, waarom zou je?
Het antwoord is: waarom niet? Met een boek in een stijl die bij jou past, kan je jouw kennis en passie zichtbaar maken. Het vergroot je bereik en je expertstatus op jouw vakgebied.
Vliegende start van jouw boek
Ja, een boek schrijven is een proces dat veel tijd, energie en geld kost. Dat steken we niet onder stoelen of banken. Wil je opvallen, inspireren en je boodschap kracht bijzetten door een boek? Samen met een groep experts helpen wij je. Investeer in een vliegende start van jouw boek met impact.
Waar
Luxe groepsaccomodatie, waar iedere gast een eigen kamer tot zijn of haar beschikking heeft.
Wanneer
Maart 2024
Mei 2024
Duur
5 dagen
Trainers
Helga de Boer en Trea ten Kate
Aantal deelnemers
8 – 12
Extra's
Het geluksboek 2023 Het begint in de zandbak.
Prijs per persoon
€ 1.750,- exclusief BTW
Inclusief
4 overnachtingen, ontbijt, lunch en diner, onbeperkt koffie, thee, vers fruit en lokale lekkernijen
Exclusief
Vervoer, reis- en annuleringsverzekering.
Programma
Aankomst 15.00 – 17.00 uur. We maken ongedwongen kennis met elkaar tijdens een gezamenlijke borrel, waarbij we de 5-daagse boekenweek inleiden, gevolgd door een heerlijk diner.
Als je op reis gaat, plan je de route en bepaal je de eindbestemming. Voor je boek is dat niet anders. Je leert waarom het belangrijk is om vooraf de structuur van je boek, de reis van je boek en je einddoel te bepalen en hoe. Daarna ga je aan de slag en stippel je met persoonlijke begeleiding van Trea en Helga de route van jouw boek uit. We werken met thema’s uit de BESTING- methode.
Vandaag ontmoet je experts op het gebied van onder andere vormgeving, drukwerk en uitgeven. Zij geven je inzicht in de route van je boek, waar je onderweg rekening mee moet houden en vooral ook wanneer je welke stappen moet zetten om je doel te bereiken. We gaan ook in op de planning van een boeklancering die jouw boek de aandacht en erkenning geeft die het verdient. Er is tijd en ruimte om 1 op 1 je vragen te stellen aan de experts.
Trea heeft meerdere boeken geschreven en zij leert je de kunst van het weven van verhalen die mensen raken en betrekken. Je krijgt handvatten om jouw boodschap, kennis en ervaring om te zetten in een helder, meeslepend en persoonlijk verhaal met impact.
Na de lunch is het tijd voor jouw persoonlijke routeplan. Je krijgt van ons de tools waarmee je de inzichten van de afgelopen dagen stap voor stap omzet in een werkbaar plan. De stip op de horizon is jouw boeklancering mét datum.
Na het ontbijt zit je boekenweek er alweer op en nemen we afscheid. Je hebt een hele grote en belangrijke eerste stap gezet op weg naar jouw boek. Je hebt helder voor ogen hoe de reis van jouw boek gaat verlopen, je gaat geïnspireerd naar huis met nieuwe kennis en inzichten en een concreet en haalbaar stappenplan van idee tot realiteit. In je agenda staat de datum van je boeklancering en natuurlijk staan ook de geplande boeklanceringen van de andere deelnemers in je agenda.
In deze workation besteden we aandacht aan de thema’s Believe, Story, Tools, Inspiration en Glory.

De experts











Wat maakt deze training uniek?
- 3 trainingsdagen in een prachtige omgeving
- 5 dagen en 4 overnachtingen in je eigen kamer
- Inclusief ontbijt, lunch, diner, onbeperkt koffie, thee, fruit en lokale lekkernijen
- Een team van experts staat voor je klaar
- Persoonlijk stappenplan voor jouw boek met impact
De impact van ons boek
Wij schreven het boek ‘Het begint in de zandbak’. Ons boek werkt voor ons en heeft impact.
Theatertalk - De reis van ons boek
1 uur
In een mooi aangeklede presentatie nemen wij je mee op de reis van ons boek. Twee jaar lang werkten wij aan ons boek. In de ‘man-cave’ in Nieuwleusen en op de boerderij in Dalfsen. Op een berg in Spanje en in een boshuisje op Vlieland. Er waren momenten van inspiratie en schrijfflow en momenten van deadlinestress en blinde paniek. We nemen je mee op onze (schrijf)reis, vol inspiratie, humor en zelfspot. Of je nu een boek wilt schrijven of andere doelen wilt behalen, onze theatertalk geeft je waardevolle inzichten en leidt tot een eenvoudig stappenplan dat je kan toepassen in professionele en persoonlijke situaties.
Theatertalk als onderdeel van teamdag, bijeenkomst of event
Zoek je een boeiende en inspirerende invulling van je teamdag, bijeenkomst of event? Neem contact op voor meer informatie of een aanbod op maat.